Halo 3 darmowym tytułem dla abonentów Xbox Live Gold w październiku

Strzelanina dostępna będzie po zapowiedzianym wcześniej Might & Magic: Clash of Heroes.

Larry „Major Nelson” Hryb poinformował na swoim blogu, że od 16 października, subskrybenci Xbox Live Gold będą mogli bez żadnych opłat pobrać produkcję Halo 3.

To druga darmowa gra dla abonentów, która zaoferowana zostanie w przyszłym miesiącu w ramach programu Games with Gold. Pierwszą - dostępną już od jutra - będzie Might & Magic: Clash of Heroes. To połączenie gry RPG ze strategią turową od zespołu Capybara Games.

Halo 3 to pierwsza odsłona strzelanin science-fiction od studia Bungie, która trafiła na Xboksa 360. Zwieńczenie pierwszej trylogii przygód Master Chiefa to jedna z najlepiej ocenianych produkcji na konsolę Microsoftu. Tytuł chwalony jest w dużej mierze za angażujący i dopracowany tryb wieloosobowy.

Najnowszą odsłoną serii jest Halo 4, które zadebiutowało jesienią 2012 roku - za jej stworzenie odpowiada studio 343 Industries, które przejęło prace nad marką od Bungie. Deweloperzy poprzednich odsłon zajmują się obecnie produkcją gry Destiny.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami