Transakcje cyfrowe w GTA Online - 100 tys. wirtualnych dolarów za 10 zł? - raport

Ceny niższe niż w kampanii fabularnej.

Po wczorajszych doniesieniach na temat płatności cyfrowych w GTA Online, Eurogamer dowiedział się, że ceny poszczególnych zestawów z gotówką ustalono na poziomie od 2 do niemal 14 funtów szterlingów, co w przeliczeniu daje kwoty od około 10 do 68 zł.

1

Informacje pochodzą ze źródła, które otrzymało wcześniejszy dostęp do aplikacji GTA Online, debiutującej oficjalnie 1 października.

Możliwe, że podane kwoty zmienią się do czasu premiery. Nie zostały też oficjalnie potwierdzone przez Rockstar. Ceny w Wielkiej Brytanii kształtują się na obecną chwilę następująco:

  • 100 tys. dol. - Red Shark Cash Card - 1,99 funtów (ok. 10 zł)
  • 200 tys. dol. - Tiger Shark Cash Card - 3,49 funtów (ok. 18 zł)
  • 500 tys. dol. - Bull Shark Cash Card - 6,99 funtów (ok. 35 zł)
  • 1,25 mln dol. - Great White Shark Cash Card - 13,49 funtów (ok. 68 zł)

Im droższy zestaw, tym więcej otrzymamy gotówki. W trybie sieciowym inne będą jednak ceny - samochód kosztujący milion wirtualnych dolarów w kampanii dla pojedynczego gracza, w Online kupimy już za 150 tys. dol. Podobnie z nieruchomościami - najdroższą wyceniono na 400 tys. dol., ale gracz może nabyć tylko jedną posiadłość. Przy przeprowadzce dostaniemy zniżkę na nowe „mieszkanie”.

Więcej kosztować będą modyfikacje do broni i samochodów - większość znajdzie się poza zasięgiem na starcie rozgrywki. Dostęp do gadżetów odblokujemy w „standardowy” sposób - zdobywając punkty doświadczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nowy bohater może nabyć tylko pistolet i jeden zestaw opon.

Rockstar nie odpowiada na prośby o komentarz. Wysłaliśmy zapytanie do Cenegi, by dowiedzieć się, jak sytuacja będzie wyglądała w Polsce. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy wiadomość.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami