Scenarzysta Destiny opuszcza studio Bungie

Po 15 latach pracy.

1

Joe Staten, weteran z Bungie ogłosił, że odchodzi ze studia. W swojej karierze zajmował się scenariuszami serii Myth, Halo, a ostatnio także Destiny. W dorobku ma też powieść Halo: Contact Harvest.

„Po piętnastu latach w Bungie - od pól walki z Myth do tajemnic Halo - odchodzę, by zająć się nowymi wyzwaniami” - napisał w liście skierowanym do fanów.

„Choć może to być niespodzianką, nie obawiajcie się. Praca nad Destiny przez ostatnie cztery lata była przyjemnością, a po ogłoszeniu gry latem ubiegłego roku zapewniam, że zespół kreatywny jest na właściwej ścieżce.”

„Będę im kibicował - razem z wami - podczas premiery w przyszłym roku. Dziękuję za wsparcie, skierowane do mnie i do całego studia. Bez was by się nie udało” - dodał.

„Każdego dnia mamy okazję robić to, co kochamy: we wspaniałym miejscu, razem z ludźmi, których szanujemy i podziwiamy” - napisał David Dague, zajmujący się kontaktami ze społecznością. „Nikt nie reprezentuje tego lepiej niż Joseph Staten. Ciężko znaleźć osobę, która przyczyniała się do naszego sukcesu bardziej niż on.”

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami