Przedpremierowe zamówienia skradanki Thief z dodatkową misją

Napad na bank.

Cenega poinformowała, że wszystkie zamówienia przedpremierowe Thief nagradzane będą dodatkową misją - „Włamanie do banku”.

„Mieszkańcy Miasta uważają, że do Pierwszego Banku na Targu Kamieniarzy włamać się nie da... Ale to wkrótce się zmieni. Sprawdź swoje umiejętności, przechytrz systemy bezpieczeństwa i zdobądź drogocenną Gwiazdę Auldale” - czytamy w opisie zadania, które nawiązuje do podobnego scnariusza z klasycznego Thief 2: The Metal Age z 2000 roku.

Oferta obejmuje wszystkie platformy sprzętowe, na których w lutym przyszłego roku ukaże się Thief, czyli PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One. Gra zadebiutuje w polskiej wersji językowej (napisy) na wszystkich tych urządzeniach, poza najnowszą konsolą Microsoftu.

W „restarcie” serii główny bohater - Garrett - ponownie wkracza na złodziejską ścieżkę, rabując bogatych, ale już niekoniecznie oddając biednym, przy okazji odkrywając tajemniczy spisek. Akcję będziemy obserwować głównie z perspektywy pierwszej osoby.

  • Zobacz także obszerny, darmowy poradnik do Thief. Znajdziesz tu opis przejścia misji głównych, pobocznych, mapy i wszystkie znajdźki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami