Rockstar zaleca graczom nie korzystać z garaży w Grand Theft Auto 5

AKTUALIZACJA: Problem naprawiono.

Aktualizacja: Rockstar poinformował, że ostatnia aktualizacja do Grand Theft Auto 5 rozwiązała problem ze znikającymi samochodami i ulepszeniami.

Wprowadzono także poprawki w interfejsie użytkownika i kilku misjach. Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie.

*

Oryginalna wiadomość: Rockstar Games zaleca graczom wstrzymanie się z korzystaniem z garaży w GTA 5, podczas gdy studio pracuje nad poprawką, eliminującą błąd ze znikającymi pojazdami.

1
W pewnym sensie kradzież auta z garażu jest chyba zgodna z duchem gry

Jak napisano na oficjalnym forum dyskusyjnym, z zaparkowanych w garażach samochodów znikają czasami zakupione modyfikacje, a nawet całe auta.

„Otrzymaliśmy raporty na temat problemów z garażami i samochodami, zwłaszcza po ich zmodyfikowaniu i wykonaniu misji. Sprawdzamy doniesienia” - wyjaśnia Rockstar. „Niestety, obecnie nie ma sposobu na odzyskanie utraconego pojazdu.”

Producent podejrzewa, że problem pojawia się podczas korzystania z „osobistego” pojazdu jednego z bohaterów przez inną postać. „Prosimy spróbować nie korzystać z garaży, nie jeździć pojazdami, które już się w nich znajdują i nie wsiadać do aut, które zostały zmodyfikowane przez inną postać.”

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami