GTA Online z transakcjami cyfrowymi? - raport

Szybki sposób na gotówkę.

Z nieoficjalnych informacji opublikowanych w serwisie społecznościowym Reddit wynika, że Grand Theft Auto Online wprowadzi możliwość pozyskania dodatkowej gotówki w grze z pomocą transakcji cyfrowych.

Użytkownik o pseudonimie „1880” donosi, że po wybraniu opcji sklepu w menu pauzy gra łączy się z serwerem Rockstara, a konkretnie z tym plikiem .xml.

W środku pliku, poza dodatkami DLC z zamówień przedpremierowych, kupić można także cztery „karty gotówki”, gwarantujące przelew kwoty od 100 tys. do 1,25 mln wirtualnych dolarów.

„Gotówka rządzi w tym mieście. Rozwiąż swoje problemy finansowe za pomocą zastrzyku pieniędzy i kup co tylko zechcesz w Los Santos i Blaine County. Zakupiona gotówka automatycznie pojawi się na koncie postaci. Wydawaj z głową” - czytamy w opisie produktu.

Powyższe informacje należy oczywiście traktować jako nieoficjalne. Możliwe, że plik .xml pozostał na serwerach Rockstara jako wersja testowa. Z drugiej strony, premiera GTA Online odbędzie się już 1 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami