Assassin's Creed 4: Black Flag na PC „kilka tygodni później” niż na X360 i PS3

Ale z grafiką „nowej generacji”.

Potwierdzają się nieoficjalne doniesienia z czerwca - Assassin's Creed 4: Black Flag ukaże się na PC „kilka tygodni później” niż na konsolach obecnej generacji.

Gabriel Graziani, zajmujący się w Ubisoft Montreal kontaktami ze społecznością, napisał na Twitterze, że „nie rozumie dlaczego niektórzy gracze PC są zdenerwowani faktem, że muszą poczekać kilka tygodni na bardziej zaawansowaną wersję gry.”

Taka wypowiedź sugeruje, że edycja PC pojawi się w sprzedaży razem z wersjami na nową generację konsol - pod koniec listopada - i zaoferuje lepszą grafikę. Black Flag na X360 i PS3 zadebiutuje 1 listopada.

„Dlaczego Ubisoft traktuje posiadaczy PC jako graczy drugiej kategorii?” - zapytał na Twitterze jeden z użytkowników. Grazini odparł, że to zwolennicy PC są raczej „hiper-roszczeniowi”, a „nowe konsole też muszą poczekać”.

Warto zauważyć, że przedstawiciel Ubisoft Montreal wystosował powyższe komunikaty z osobistego konta, nie prezentując w ten sposób oficjalnego stawiska wydawcy.

Dzięki, Gry-OnLine.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami