GTA 5 - Sony sugeruje rozwiązanie problemów z instalacją wersji pobranej z PSN

Rockstar pracuje nad poprawą funkcjonalności Social Club i aplikacji iFruit.

Sony zasugerowało potencjalne rozwiązanie problemu związanego z wersją produkcji na PlayStation 3 pobieraną z PSN. Niektórzy użytkownicy zgłaszają za pośrednictwem serwisów społecznościowych, że gry nie da się zainstalować. Warto przypomnieć, że instalacja jest w przypadku tego tytułu obowiązkowa.

W odpowiedzi na wiadomości od graczy, Sony poinformowało, by wszyscy poszkodowani pobrali GTA 5 ponownie, upewniając się wcześniej, że usunęli pliki powstałe w wyniku poprzednich prób.

Przedstawiciele firmy przypomnieli również, by upewnić się, że system PlayStation 3 jest zaktualizowany, a także, że zamówienie przedpremierowe zostało wykonane w odpowiedni sposób.

Twórcy gry, studio Rockstar, pracują nad rozwiązaniem problemamów nieco mniejszego kalibru. Deweloperzy są świadomi, że niektóre funkcje związane z usługą Social Club i aplikacją iFruit nie działają tak, jak powinny.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami