Wzmianki o GTA 5 na PC i PS4 znalezione w plikach z wersji X360 - raport

AKTUALIZACJA: Kolejne wzmianki na temat wersji PC znalezione w aplikacji iFruit.

Aktualizacja: Serwis CinemaBlend dotarł do kolejnych, nieoficjalnych informacji na temat GTA 5 w wersji PC. Tym razem źródłem rewelacji jest aplikacja iFruit od Rockstara, która umożliwia między innymi modyfikowanie pojazdów, przenoszonych potem do gry.

Po ściągnięciu i rozpakowaniu plików zauważyć można, że niektóre z elementów graficznych dostosowane są do poszczególnych platform sprzętowych, a poza X360 i PS3 wymieniono właśnie PC.

cinema
Kluczowe pliki. Źródło: CinemaBlend.

*

Oryginalna wiadomość: Użytkownicy serwisu społecznościowego Reddit dotarli do nowych informacji na temat ewentualnej wersji GTA 5 na PC oraz PlayStation 4.

W Internecie opublikowano zawartość pliku konfiguracyjnego fwAllConfigs.xml z wersji X360, zawierającego wpis nazwany „PC configuration overrides” z opcjami związanymi z pecetami. Nieco niżej znaleźć można także wzmiankę o platformie „orbis” - tak samo nazywa się system operacyjny PlayStation 4.

Pliki pochodzą najprawdopodobniej z wersji X360, opublikowanej kilka dni temu w serwisach z pirackimi kopiami gier, ale jeden z użytkowników serwisu Reddit potwierdził, że podobne informacje można znaleźć z pomocą zestawu deweloperskiego Xboksa 360 po wypakowaniu zawartości gry.

Powyższe informacje traktować należy oczywiście jako nieoficjalne - dziwi zwłaszcza brak jakiejkolwiek wzmianki o Xbox One w plikach konfiguracyjnych.

Tymczasem oficjalna premiera GTA 5 w wersji X360 i PS3 już jutro. O ile oczywiście nie mieszkamy w Paryżu, gdzie sprzedaż już się podobno rozpoczęła.

gta 5 pc
Wspomniane wpisy z pliku fwAllConfigs.xml. Źródło: Reddit.

Reklama

Skocz do komentarzy (17)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (17)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami