GTA 5 z aplikacją na urządzenia mobilne

AKTUALIZACJA: iFruit dostępne na Androida.

Aktualizacja: Aplikacja iFruit jest już dostępna na urządzenia z systemem Android. Darmowy program można pobrać ze strony Google Play.

*

Oryginalna wiadomość: Nie bez powodu rok 2013 określany jest jako „rok psa” w grach wideo. Po czworonożnym towarzyszu z Call of Duty: Ghosts, swojego zwierzaka wprowadza także GTA 5, dodając do tego dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne.

Program - nazwany iFruit - jest już dostępny na iTunes, a niedługo powienien zadebiutować także na Google Play oraz Windows Phone. Jak zapewnia Rockstar, aplikacja umożliwia modyfikowanie wizerunku i tresowanie Chopa - rottweilera należącego do Lamara, jednego z bohaterów w GTA 5.

„Dbanie o Chopa odblokuje kolejne umiejętności” - głosi opis. I tak, nasz najlepszy przyjaciel będzie pomagał w znajdowaniu ukrytych pakunków, nauczy się podawać łapę, siadać i prosić na żądanie. Podniosą się też jego „zdolności” w walce. Osobną opcją jest możliwość personalizacji obroży psiaka.

IFruit to także „możliwość tworzenia i rezerwowania unikatowych tablic rejestracyjnych do GTA 5 i GTA Online oraz modyfikowanie posiadanych pojazdów, które będą czekały w garażu.”

„Głęboka zawartość, wysoka jakość produkcji, defekacja. Ta aplikacja ma to wszystko. Kto nie uwielbia zajmować się wirtulanym zwierzakiem?” - reklamuje producent.

Premiera pełnej wersji GTA 5 już jutro, na PS3 i X360.

chop
Chop po prawej

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami