Polska strzelanka SuperHot szuka wsparcia w programie Steam Greenlight

AKTUALIZACJA: Gra została zaakceptowana.

Aktualizacja: Zaledwie pięć dni wystarczyło, by polskie Superhot zostało zaakceptowane w Greenlight, bijąc w ten sposób rekord w programie Valve.

„Dziękujemy za wspaniałe wsparcie w osiągnięciu celu w zaledwie pięć dni” - napisali twórcy ze studia Blue Brick. „Sprawdziliśmy - Superhot pobiło rekord w szybkości kampanii na Greenlight.”

*

Oryginalna wiadomość: Twórcy nietypowej strzelanki Superhot z polskiego studia Blue Brick zamierzają wydać grę w systemie dystrybucji cyfrowej Steam i proszą graczy o wsparcie w programie Greenlight.

Projekt powstał w ramach imprezy 7DPFS, gdzie twórcy z całego świata mają 7 dni na zaprojektowanie i stworzenie prostej strzelanki.

Koncept Superhot jest prosty: czas w grze płynie jedynie gdy się poruszamy. Akcję obserwujemy oczywiście z perspektywy pierwszej osoby, a całość przedstawiono w minimalistycznej, białej oprawie graficznej, z czerwonymi akcentami.

Grę można już teraz sprawdzić w akcji - wystarczy przeglądarka wspierająca Unity.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami