Valiant Hearts - pierwsze fragmenty rozgrywki

Jest też piesek.

Ubisoft przedstawił we wtorek kilka nowych, mniejszych produkcji, które ukażą się w dystrybucji cyfrowej. Jedną z nich jest przygodowe Valiant Hearts: The Great War, rozgrywające się podczas I wojny światowej. Koledzy z brytyjskiej redakcji mieli okazję zobaczyć tytuł w akcji i zarejestrować kilka ujęć z rozgrywki.

Adrian Lacey z Ubisoft Montpellier opowiada o produkcji, wskazując na inspiracje czerpane z europejskich komiksów. Obserwujemy akcję z perspektywy Emila - francuskiego kucharza, służącego niemieckim oddziałom za kucharza, oraz Freddiego, czarnoskórego żołnierza, stawiającego raczej na wybuchy niż ataki chochlą.

Dowiedzieliśmy się, że Valiant Hearts to „dwuwymiarowa gra przygodowo-logiczna”. W toku fabuły pokierujemy pięć postaci, starając się połączyć niemieckiego żołnierza - Karla - z jego miłością - córką wspomnianego Emila.

Bohaterem łączącym wszystkie postacie i ich osobne przygody jest sympatyczny piesek-sanitariusz, który pomaga przy rozwiązywaniu zagadek i - oczywiście - podnosi morale graczy.

Valiant Hearts: The Great War ukaże się w przyszłym roku, z okazji stulecia rozpoczęcia I wojny światowej. Premiera w dystrybucji cyfrowej na PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami