Dwuwymiarowe RPG akcji Hyper Light Drifter ufundowane na Kickstarterze

AKTUALIZACJA: Gra trafi też na PS4 i PS Vita.

Aktualizacja: Łączna zebrana suma przekroczyła już 220 tysięcy dolarów. Oznacza to, że Hyper Light Drifter ukaże się także na PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Inne platformy nie są na chwilę obecną brane pod uwagę.

*

Oryginalna wiadomość: Hyper Light Drifter zostało ufundowane w serwisie Kickstarter. Deweloperzy chcieli uzbierać 27 tysięcy dolarów, cel ten został osiągnięty w ciągu jednego dnia. W chwili obecnej, projekt ma już na koncie 66 tysięcy dolarów, a do końca akcji pozostało jeszcze 29 dni.

Za grę odpowiada niezależne studio Heart Machine z Los Angeles. Hyper Light Drifter to RPG akcji w 2D o stylistyce gier 16-bitowych.

„Rozgrywka przypomina trochę The Legend of Zelda: A Link to the Past, trochę Diablo, jest jednak oczywiście zmieniona i rozwinięta: mamy dynamiczne walki, niezwykłą mobilność postaci, mnóstwo taktycznych możliwości, inteligentnych wrogów i wielki świat” - napisali twórcy w opisie tytułu.

Gra ma zadebiutować latem 2014 roku. Na chwilę obecną deweloperzy mówią wyłącznie o wersji na PC, chociaż przyznają, że chcieliby, aby produkcja trafiła na inne platformy.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami