Trzeci dodatek DLC do Metro: Last Light ukaże się 17 września

Nowa misja oraz wyzwania dla jednego gracza.

Przedstawiciele Deep Silver opublikowali na oficjalnym wpis poświęcony trzeciemu dodatkowi do Metro: Last Light. Trafi on do sprzedaży w najbliższy wtorek, 17 września.

DLC, określane jako Developer Pack, wprowadzi do gry nową misję dla pojedynczego gracza - The Spider's Lair. Inspiracją dla projektantów był gatunek horrorów, użytkownicy mogą spodziewać się ciągłego napięcia, a także korzystania ze specjalnego miotacza ognia.

Poza tym, dodatek zaoferuje także testową strzelnicę, na której będziemy mogli aktywować różne wyzwania związane z wszystkimi dostępnymi w grze rodzajami broni. Rozgrywka będzie opierać się w tym przypadku na zwalczaniu kolejnych fal wrogów.

DLC zostało wycenione na 4 dolary, czyli ok. 13 zł.

Metro: Last Light to strzelanina osadzona w świecie stworzonym przez rosyjskiego pisarza Dmitrija Głuchowskiego. Zadebiutowała w maju bieżącego roku na PS3, Xboksie 360 i PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami