GTA 5 z głosami prawdziwych gangsterów

Z więzienia prosto do studia.

Przy produkcji Grand Theft Auto 5 zaangażowano prawdziwych gangsterów, którzy podłożyli głosy pod wybranych bohaterów niezależnych.

Lazlow Jones, były prezenter radiowy w serii GTA, obecnie jeden ze scenarzystów i producentów przyznał w rozmowie z rozgłośnią WGN, że twórcy „postawili na autentyczność podczas nagrywania głosów tła.”

- W grze mamy rywalizujące gangi. Zaangażowaliśmy osobę, która rekrutuje prawdziwych członków tych grup, jak kolesia z salwadorskiego gangu, z wspaniałymi tatuażami, który dosłownie kilka dni temu wyszedł z więzienia.

Co więcej, Jones wyjaśnił, że nowi „aktorzy” sami sugerowali poprawki w scenariuszu, przez co całość jest teraz bardziej autentyczna.

- W przypadku wielu sesji nagraniowych skrypt lądował na podłodze, chcieliśmy zrobić coś prawdziwego.

- Zatrudniliśmy tych ludzi, ponieważ nie chcemy jakichś śmiesznych aktorów z Los Angeles, którzy pokończyli drogie szkoły i chcą być twardymi gangsterami - mówi popularny Lazlow, cytowany przez serwis Videogamer. - Nie ma nic gorszego, trzeba po prostu znaleźć kilka przerażających osób i zaprosić je do studia.

GTA 5 ukaże się 17 września na konsole X360 i PS3.

Najnowszy zwiastun gry

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami