Siedem dni gry za darmo w ramach przeprosin od twórców Final Fantasy 14

Trwają problemy z serwerami.

Square Enix oferuje siedem dni dodatkowego czasu gry wszystkim posiadaczom Final Fantasy 14: A Realm Reborn, w ramach przeprosin za problemy z serwerami.

Część graczy nadal ma problemy z zalogowaniem się do MMO. Producent wyłączy dziś wieczorem wszystkie serwery, by przeprowadzić niezbędne usprawnienia w infrastrukturze.

„Ponieważ problemy z logowaniem i zablokowanie tworzenia nowych postaci wpłynęły negatywnie na jakość rozgrywki, wszystkie konta Final Fantasy 14 otrzymają dodatkowe siedem dni czasu gry” - napisano w oświadczeniu.

„Dodatkowo, wszystkie osoby, które nie aktywowały jeszcze A Realm Reborn, otrzymają dodatkowe siedem dni czasu gry, o ile zarejestrują się przed 9 września. Zamierzamy nadal monitorować serwery i upewnić się, że oferujmy odpowiedni poziom obsługi.”

Square Enix zamierza wkrótce uruchomić następne Światy, zmniejszyć obciążenia serwerów i zwiększyć ograniczenie jednocześnie logujących się graczy.

Final Fantasy 14: A Realm Reborn to nowa wersja MMO, które zadebiutowało w 2010 roku. Wprowadzone zmiany i poprawki to m.in. nowy silnik, usprawniony interfejs i zupełnie inna linia fabularna. Tytuł zaoferuje możliwość międzyplatformowej rozgrywki między posiadaczami PC i PS3. W przyszłym roku premiera na PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami