Gearbox Software pracuje nad dwoma tytułami na nową generację sprzętu

W tym Brothers in Arms?

Twórcy serii Borderlands - studio Gearbox Software ogłosiło podczas targów PAX, że pracuje nad dwiema nowymi licencjami „na konsole nowej generacji”.

1
T.K. Baha

Jednym z tytułów jest zapewne nowa wersja serii Brothers in Arms. Już w zeszłym roku mówiono, że marka przejdzie transformację. Nie wiadomo jeszcze nic na temat drugiej produkcji.

Deweloperzy przygotowują także imprezę Gearbox Community Day 2013. Dla fanów studia, którzy nie mogą wybrać się 14 września do Dallas, przygotowano specjalne przepustki, uprawniające do oglądania transmisji w sieci, gwarantujące wcześniejszy dostęp do przyszłych testów beta oraz kopie klasycznego Homeworld w wersji HD.

Na imprezie w Teksasie najpewniej nie usłyszymy nic nowego na temat wspomnianych tytułów - Gearbox nadal zajęte jest Borderlands 2. Już jutro ukaże się DLC Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack 2: Digistruct Peak Challenge, podnoszące maksymalny poziom postaci do 72.

W przyszłym miesiącu zadebiutuje dodatek Headhunter Pack, z nową misją, bossem i wielkim powrotem T.K. Baha.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami