Divekick i Warframe tytułami startowymi na PlayStation 4

Bijatyka i darmowa strzelanka.

Adam Boyes, wiceprezes w Sony Computer Entertainment America ogłosił, że Divekick i Warframe ukażą się na konsoli PlayStation 4 jako tytuły startowe - 15 listopada w USA i 29 listopada w Europie.

Informacje ujawniono podczas imprezy PlayStation Indie Arcade na trwających właśnie targach PAX.

Divekick to humorystyczna bijatyka, w której walczące postacie kontrolujemy za pomocą dwóch przycisków, odpowiedzialnych za skok i kopnięcie. Pomimo minimalistycznego podejścia, autorzy zdołali rozbudować tytuł, wprowadzając 13 postaci z różnorodnymi charakterystykami. Gra jest już dostępna na PC, PS3 i PS Vita, na sprzęcie Sony także w systemie Cross-Buy.

Akcja drużynowej strzelanki Warframe rozgrywa się w przyszłości, w której cały Układ Słoneczny podzielony został między dwie frakcje - militarystyczne Imperium Grineer oraz federację handlową znaną jako Corpus. W tych realiach przebudzeni zostają Tenno, legendarni wojownicy, którzy jako jedyni potrafią posługiwać się starożytną technologią - pancerzami bojowymi zwanymi Warframe. Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł można już ściągnąć za darmo na PC.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami