Premiera Deadfall Adventures opóźniona

Polskie studio The Farm 51 zaprezentowało edycję kolekcjonerską gry.

Deadfall Adventures, strzelanina od twórców z Farm 51, ukaże się 15 listopada na PC i Xboksie 360 - powiadomili przedstawiciele studia w informacji prasowej. To ponad miesiąc później, niż planowano. Przedstawiono też zawartość edycji kolekcjonerskiej gry.

„Dodatkowe opóźnienie spowodowane jest wolą wprowadzenia japońskiej wersji językowej przez Nordic Games - wydawcę tytułu” - czytamy we wpisie.

W edycji kolekcjonerskiej znajdziemy płytę ze ścieżką dźwiękową, materiały filmowe przedstawiające prace nad grą oraz grafiki w wersji cyfrowej. Wydanie specjalne na PC otrzyma dodatkowo rewolwer oraz trzy stroje postaci do wykorzystania w trybie wieloosobowym.

Deadfall Adventures to produkcja będąca „unikalną mieszanką klimatów klasycznego kina przygodowego z grą akcji typu FPS”. Inspiracjami dla twórców były między innymi filmy z Indianą Jonesem.

The Farm 51 jest odpowiedzialne za produkcje takie jak Necrovision czy Painkiller: Hell & Damnation.

deadfallkol

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami