Castlevania: Mirror of Fate - Konami „poważnie rozważa” wersję PC

Konwersja z konsoli 3DS została na chwilę obecną zapowiedziana wyłącznie na Xboksa 360 i PS3.

Konami poinformowało, że poważnie zastanawia się nad przeniesieniem gry Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate na PC. Jakiś czas temu firma zapowiedziała, że produkcja trafi w październiku do Xbox Live Arcade i PlayStation Network.

Mirror of Fate, kontynuacja wydanego w 2011 roku Lords of Shadow, zadebiutowało pierwotnie w marcu bieżącego roku na konsoli przenośnej Nintendo 3DS.

Na temat konwersji na PC wypowiedział się główny producent wszystkich części odświeżonego cyklu Castlevanii, Dave Cox ze studia MercurySteam.

„Żadnych zapowiedzi na dziś, ale na pewno poważnie rozważamy tę kwestię” - napisał deweloper na Twitterze w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów, który pytał o obecność „kompletnej sagi” na komputerach z systemem Windows.

Cox dodał również, że brak natychmiastowej oficjalnej zapowiedzi nie jest związany z oczekiwaniem na wyniki sprzedaży Lords of Shadow na PC - gra zadebiutowała w środę na tej platformie. Problemem ma być dyspozycyjność i dostępność pracowników, którzy będą mogli zająć się konwersją.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami