BioWare przedstawia Dragon Age Keep

Aplikacja umożliwi graczom przeniesienie decyzji z poprzednich odsłon serii do części trzeciej.

BioWare zapowiedziało Dragon Age Keep. System, prawdopodobnie aplikacja przeglądarkowa, umożliwi graczom odtworzenie wszystkich decyzji z Dragon Age: Początek i Dragon Age 2, a następnie przeniesienie ich do trzeciej części serii.

Dragon Age Keep oparty będzie na technologii chmury, która „pozwoli użytkownikom zabrać ich stan gry na każdą platformę”. Zapowiedziany przez BioWare system przyda się więc w szczególności graczom, którzy zechcą zagrać w Dragon Age: Inquisition na PS4 lub Xbox One. Tradycyjny import danych na te platformy nie byłby możliwy.

„W Twierdzy, będziesz mógł modyfikować historię świata Dragon Age i dostosować ją do własnych potrzeb. Jaki był twój Szary Strażnik, jaki był twój Hawke? Jakich towarzyszy miałeś przy sobie? Z kim romansowałeś? Komu pomogłeś dojść do władzy, a kogo pokonałeś?” - napisał jeden z deweloperów na oficjalnym blogu BioWare.

„Dla wszystkich nowych w świecie Dragon Age, Twierdza posłuży za świetne wprowadzenie do zrozumienia wszystkich postaci, miejsc i wydarzeń, które uformowały krainę przed wydarzeniami z Dragon Age: Inquisition”.

Wszyscy chętni mogą już zapisywać się do testów Dragon Age Keep. Beta wystartuje za kilka miesięcy.

Dragon Age: Inquisition, trzecia odsłona serii od BioWare, ukaże się jesienią 2014 roku. Trafi na PS3, Xboksa 360, PS4, Xbox One oraz PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami