Lista piosenek z Grand Theft Auto 5 pojawiła się w Internecie - raport

Ice Cube, Elton John i Def Leppard.

W sieci pojawiły się nieoficjalne listy piosenek ze stacji radiowych w najnowszej odsłonie serii Grand Theft Auto, prezentujące szeroki wachlarz gatunków muzycznych.

Użytkownicy serwisów GTAForums i Reddit dotarli do plików z gry, pochodzących rzekomo z wersji PlayStation 3. Użytkownicy zamawiający cyfrową wersję GTA 5 przed premierą mogą wcześniej pobrać dane, by przygotować się na premierę. Ciekawskie osoby postanowiły sprawdzić, co kryje się w pobieranych plikach.

Wypakowano ponad 20 godzin muzyki, ale rozpoznawanie poszczególnych utworów wymaga „ręcznego” przesłuchania każdego pliku, stąd listy piosenek są jeszcze niekompletne i na bieżąco aktualizowane.

Zgodnie z tradycją, Rockstar przygotował muzykę na każdy gust, w tym piosenki Aphex Twins, Britney Spears, Rihanny, 2paca, Snoop Dogga, The Game, Steve Miller Band, Eltona Johna, Fear, Pet Shop Boys, Johnny'ego Casha, Outkast, Def Leppard, Moloko czy Lenny'ego Kravitza.

Aktualne listy można znaleźć na GTAForums lub na Reddicie, razem z pomocnymi linkami do piosenek w serwisie YouTube.

GTA 5 zadebiutuje 17 września, na X360 i PS3.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami