Dead Island: Epidemic - pierwsze szczegóły

AKTUALIZACJA: Wystartowały zapisy do testów.

Aktualizacja: Twórcy rozpoczęli zapisy do testów wczesnej wersji produkcji. Chętni do sprawdzenia bety Dead Island: Epidemic powinni udać się na oficjalną stronę.

*

Oryginalna wiadomość: Deep Silver opublikowało pierwsze szczegółowe informacje na temat nowej odsłony serii Dead Island. Epidemic to przedstawiciel popularnego ostatnio gatunku MOBA, choć oferuje kilka autorskich rozwiązań.

Trzy, czteroosobowe zespoły graczy walczą ze sobą na przygotowanych mapach. Jednak walka z innymi ludźmi to tylko jeden element rozgrywki - równie istotne jest odpieranie ataków zombie, reprezentowanych przez „standardowych” nieumarłych oraz silniejsze jednostki - w tym potężnych bossów. W niektórych przypadkach wymagana jest nawet współpraca zwaśnionych drużyn.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, Epidemic oferuje rozbudowane możliwości tworzenia własnych broni i innych przedmiotów.

W odróżnieniu od innych przedstawicieli gatunku MOBA, ostatecznym celem nie jest zniszczenie baz przeciwnika, lecz utrzymanie kontroli nad specyficznymi punktami na mapie, co zapewnia „dynamiczną rozgrywkę”, wymusza „adaptację” i „okazyjną współpracę” na mapie.

Nie znamy jeszcze daty premiery gry. Nie wiemy też, jakie studio odpowiada za produkcję - nie jest to na pewno Techland, twórcy poprzednich odsłon.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami