Premiera nowej odsłony taktycznej strzelanki America's Army już 29 sierpnia

U.S. Army wkracza do Czervenii.

U.S. Army ogłosiło, że 29 sierpnia opublikuje na Steamie America's Army: Proving Grounds, nową odsłonę symulatora współczesnego pola walki. Gra rozprowadzana będzie za darmo.

Podobnie jak w poprzednich częściach, wcielimy się w amerykańskiego żołnierza, a gra stawia nacisk na „współpracę, trening i wykonywanie zadań w myśl Żołnierskiego Motto”. Proving Grounds koncentruje się na działaniach małych zespołów piechoty, bez dostępu do pojazdów.

Szczątkowa fabuła opowiada o konflikcie w fikcyjnej Czervenii. Prezydent-Generał Adzic atakuje pokojowo nastawioną Republikę Ostregals, więc do akcji muszą wkroczyć dzieli Amerykanie.

Gracz weźmie udział w realistycznie odwzorowanych treningach w terenie zabudowanym oraz w szkoleniach snajperskim i jednostek specjalnych, by następnie ruszyć do walki w sieci.

„Zbudowaliśmy America's Army: Proving Grounds z myślą o początkujących i doświadczonych miłośnikach serii” - przyznaje odpowiedzialna za projekt Marsha Berry.

„Fani AA znajdą tu ulubione mapy z AA2 oraz nowy rodzaj mniejszych lokacji, premiujących taktyczne i przemyślane podejście. Natomiast intuicyjny styl rozgrywki pozwoli początkującym zawodnikom zdobyć doświadczenie i pewność siebie.

Seria America's Army powstała głównie jako narzędzie rekrutacyjne, zachęcające do zaciągnięcia się do U.S. Army. Pierwsza odsłona taktycznej strzelanki ukazała się w 2002 roku i od tego czasu była na bieżąco aktualizowana i uzupełniana o kolejne części.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami