GTA 5 - zwiastun trybu multiplayer

Rozgrywki dla maksymalnie 16 graczy, od 1 października.

Rockstar opublikował obiecywany zwiastun trybu dla wielu graczy w Grand Theft Auto 5. Multiplayer dostępny będzie dwa tygodnie po premierze gry - od 1 października.

Twórcy przenoszą „doświadczenie Grand Theft Auto w żywy świat, zaludniony przez graczy” - mówi narratorka.

W sieci jednocześnie zagra maksymalnie 16 osób, wykonując wspólnie misje i wydarzenia losowe, lub po prostu siejąc zniszczenie w Los Santos i rywalizując w tradycyjnych trybach.

Twórcy obiecują, że po premierze będą wspierać multiplayer i dodawać nową zawartość, w tym także elementy tworzone przez społeczność - wykonane w specjalnym edytorze.

Ważnym aspektem gry będzie personalizacja postaci. Wygląd bohatera zmodyfikujemy według własnych upodobań, a podczas rozgrywki podniesiemy statystyki i zakupimy posiadłości i pojazdy, pnąć się po szczeblach przestępczej kariery.

Multiplayer ukaże się z dwutygodniowym opóźnieniem w stosunku do kampanii dla pojedynczego gracza - dostępny będzie bez dodatkowych opłat.

Grand Theft Auto 5 ukaże się 17 września na konsole X360 i PS3. Nie potwierdzono jeszcze premiery na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami