EA Sports nawiązuje oficjalną współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej

Ujawniono polską okładkę FIFA 14.

Electronic Arts Polska i Polski Związek Piłki Nożnej nawiązały oficjalną współpracę, w wyniku której EA Sports stanie się „oficjalnym podmiotem wspierającym” dla reprezentacji naszego kraju.

W informacji prasowej, oprócz doniesień o współpracy, ujawniono też okładkę polskiej wersji FIFA 14. Obok Messiego, znajdzie się na niej Robert Lewandowski w stroju drużyny narodowej.

- Bardzo cieszymy się z faktu, że reprezentacja Polski zostanie wiernie odwzorowana w grze FIFA 14. Kibice bardzo często kierowali do Polskiego Związku Piłki Nożnej pytanie o możliwość wyboru oryginalnych strojów drużyny narodowej - powiedział Piotr Gołos, dyrektor departamentu marketingu i spraw zagranicznych PZPN. - Podkreślali chęć pełnej identyfikacji z biało-czerwonymi.

- Udało nam się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, dzięki czemu w tym, jak i w przyszłym roku będą mieli taką możliwość. Współpraca z EA Sports nie kończy się tylko na grach z serii FIFA. Nasz partner między innymi wesprze także organizowany przez PZPN Turniej im. Marka Wielgusa - dodał przedstawiciel związku.

W ramach zawartej umowy, piłkarska reprezentacja Polski zostanie dokładnie odwzorowana nie tylko w grze FIFA 14, ale również w przyszłorocznej odsłonie serii opatrzonej numerem „15”.

FIFA 14 zadebiutuje 27 września. Trafi na konsole obecnej generacji oraz PC, PS2, PSP, a także na PS4 i Xbox One. Polską wersję okładki znajdziecie poniżej.

okładka1

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami