Firma Blizzard Entertainment zarejestrowała znak towarowy The Dark Below

Dodatek do Diablo 3 lub World of Warcraft?

Firma Blizzard zarejestrowała znak towarowy The Dark Below - informuje serwis MMO Champion.

mmo1
MMO Champion to jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł w sieci, jeżeli chodzi o informacje związane z World of Warcraft

Oficjalna wyszukiwarka na stronie organizacji patentowej United States Patent and Trademark Office nie wyświetla jeszcze w wynikach tego znaku, ale wszystkie związane z nim zapisy znaleziono w kodzie źródłowym.

Z opisu jednoznacznie wynika, że chodzi o grę komputerową. Miejsce nazwane The Dark Below pojawia się w uniwersum World of Warcraft, choć informacje na jego temat są szczątkowe - wiadomo tylko, że to siedziba demonów. To może sugerować, że zarejestrowany przez Blizzard znak jest nazwą nowego dodatku do flagowego MMO firmy.

Warto też wspomnieć, że jakiś czas temu przedstawiciele firmy poinformowali o zapowiedzi mającej nastąpić na zbliżających się targach Gamescom.

„Zapowiemy coś specjalnego, co z pewnością przykuje uwagę Niebios i Płonących Piekieł, a także wszystkich mrocznych miejsc pomiędzy nimi" - napisał jeden z deweloperów.

„Płonące Piekła", w oryginale „Burning Hells", to nazwa związana z uniwersum Diablo. To z kolei sugerować może zapowiedź dodatku do trzeciej odsłony tej serii. Ostatecznie jednak może okazać się, że zarejestrowany znak nie ma nic wspólnego z zaplanowaną na Gamescom zapowiedzią.

Targi gier w Kolonii odbędą się w dniach 21-25 sierpnia. Później, w dniach 8-9 listopada, Blizzard zorganizuje kolejną edycję BlizzConu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami