Dragon Age: Inquisition nie ograniczy wyboru rasy bohatera wyłącznie do człowieka

Nowe informacje z magazynu Game Informer.

W najnowszej odsłonie serii Dragon Age, nie będziemy ograniczeni wyłącznie do jednej rasy przy tworzeniu bohatera - informuje Game Informer.

qn1
Wiedźmin 3 nie będzie jedyną grą RPG, w której otwarty świat przemierzymy konno

Obszerny materiał poświęcony zbliżającej się produkcji RPG od BioWare będzie głównym tematem wrześniowego wydania amerykańskiego magazynu. Jak zwykle, przy okazji ujawniania okładki nowego numeru pisma, redaktorzy opublikowali garść wstępnych informacji, a także krótki materiał filmowy.

„Gracze muszą walczyć przeciwko demonicznym siłom, jednocześnie eksplorując rozległy świat i zbierając siły, które wesprą Inkwizycję” - czytamy w artykule.

„Wielkie i zróżnicowane tereny, modyfikowanie pancerzy i powrót wielu ras dostępnych dla gracza to tylko niektóre ze zmian, które BioWare postanowiło wprowadzić po wysłuchaniu krytyki wymierzonej w poprzednie odsłony serii”.

W zamieszczonym na stronie filmie, trwającym niespełna dwie minuty, widać przez kilka sekund parę ujęć przedstawiających rozgrywkę z wczesnej wersji gry. Możemy zauważyć, że prezentowanie akcji wygląda podobnie jak w grze Wiedźmin 3 - obserwujemy świat zza pleców postaci. Przez moment można też dostrzec bohatera dosiadającego wierzchowca.

Dragon Age: Inquisition, trzecia odsłona serii od BioWare, ukaże się jesienią 2014 roku. Trafi na PS3, Xboksa 360, PS4, Xbox One oraz PC.

Poniżej znajdziecie opisywany materiał wideo przygotowany przez dziennikarzy serwisu Game Informer.

Dragon Age: Inqusition - Video

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami