Trwają prace nad kontynuacją gry Tomb Raider od studia Crystal Dynamics

Tytuł trafi na konsole nowej generacji.

Phil Rogers, prezes europejskiego i amerykańskiego oddziału Square Enix poinformował, że prace nad kontynuacją tegorocznej odsłony serii Tomb Raider są już w toku.

„Jestem też podekscytowany mogąc oficjalnie zdradzić, że trwają już prace nad kontynuacją gry Tomb Raider na nową generację - mogliście coś o tym ostatnio słyszeć” - napisał w otwartym liście do fanów na blogu firmy.

Rogers odniósł się do informacji o nowym komiksie Tomb Raider, który - według autorki scenariusza - stanowić ma wprowadzenie do kontynuacji gry.

„W przyszłości chcemy oferować graczom większy wybór, wspierać więcej platform i próbować nowych rzeczy. Chcemy też, niezależnie od platformy, stale podnosić jakość produktów. Czujemy, że to właśnie to, czego gracze powinni oczekiwać od Square Enix” - dodał prezes.

Tomb Raider zadebiutował w marcu bieżącego roku, gra stanowi restart serii opowiadającej o przygodach archeolog Lary Croft. Warto zaznaczyć, że sprzedaż gry rozczarowała firmę Square Enix.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami