Tajemnicze XCOM: Enemy Within ujawnione

AKTUALIZACJA: Take-Two obiecuje, że więcej informacji poznamy na targach Gamescom.

Aktualizacja: Więcej informacji na temat tajemniczego produktu poznamy już 21 sierpnia, podczas niemieckich targów Gamescom.

„Nie możemy się już doczekać ogłoszenia, zaplanowanego na 21 sierpnia!” - napisał rzecznik Take-Two w odpowiedzi na nasze zapytanie.

*

Oryginalna wiadomość: Koreańska agencja, zajmująca się przyznawaniem grom kategorii wiekowych, ujawniła na swojej stronie internetowej tajemniczy tytuł XCOM: Enemy Within.

We wpisie jako platformy docelowe wymienia się PC, X360 i PS3. Tytuł można znaleźć także w bazie danych usługi Steam.

Na obecną chwilę brak jakichkolwiek oficjalnych informacji. Nie wiemy, czy Enemy Within jest kontynuacją ciepło przyjętej strategii XCOM: Enemy Unknown, czy też mamy do czynienia z dodatkiem lub całkiem nową grą.

Wysłaliśmy zapytanie do 2K Games, które odpowiada za serię XCOM. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy wiadomość.

Wspomniane już XCOM: Enemy Unknown ukazało się w październiku ubiegłego roku, jako reboot klasycznej strategii z 1994 roku. W przyszłym miesiącu zadebiutuje The Bureau: XCOM Declassified, które zamienia konwencję strategii na taktyczną strzelankę z perspektywy trzeciej osoby.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami