Warner Bros. dystrybutorem Wiedźmina 3 na terenie Ameryki Północnej

Firma zajmie się także promocją.

Za dystrybucję i promocję Wiedźmina 3 na terenie Ameryki Północnej odpowiedzialne będzie Warner Bros. Interactive Entertainment - poinformowała polska spółka w komunikacie.

„Premiera Wiedźmina 3 to najważniejsze wydarzenie w historii naszej spółki. Warner Bros. jest dla nas niezwykle cennym partnerem, ponieważ ma doświadczenie i bardzo silną pozycję na amerykańskim, czyli największym z naszego punktu widzenia rynku” - powiedział prezes CD Projekt, Adam Kiciński.

Amerykańska firma współpracowała z CDP już wcześniej, przy okazji premiery Wiedźmina 2, także odpowiadając za rynki w USA, Kanadzie i Meksyku.

„Wiedźmin 3 to obecnie jedna z najbardziej oczekiwanych gier przyszłego roku i jedna z najbardziej obiecujących gier RPG, które pojawią się na konsolach nowej generacji. Bardzo cieszymy się z kontynuacji naszego partnerstwa z CD Projekt” - napisał w komunikacie Kevin Kebodeaux, wiceprezes ds. sprzedaży w obu Amerykach. „Kolejna odsłona Wiedźmina doskonale wpisuje się w naszą politykę dostarczania graczom tytułów z najwyższej półki.”

Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się w przyszłym roku, jednocześnie na PC i konsolach nowej generacji.

Zobacz także: Relacja z pokazu na targach E3.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami