Rockstar odnawia prawa do nazwy Agent

O projekcie skradanki, tylko na PS3, słyszeliśmy ostatnio w 2011 roku.

Studio Rockstar, twórcy serii Grand Theft Auto nie mają zamiaru porzucić praw do nazwy „Agent”. Grę o takim tytule planowano wydać wyłącznie na PS3.

agent
Grafiki z Agent

Firma odnowiła prawa do zarejestrowanej nazwy oraz do logo produktu, w którym „wnętrze litery G przedstawiono w kształcie pistoletu”.

Powyższe informacje, wyszperane przez serwis Siliconera, to pierwsza od dłuższego czasu wskazówka, że prace and projektem nie zostały całkowicie zarzucone.

Rockstar zapowiedział Agent na targach E3 w 2009 roku, jako „definiującą gatunek” skradankę, z akcją rozgrywającą się podczas zimnej wojny. Nad grą pracowano rzekomo jeszcze w 2011 roku, lecz później słuch po niej zaginął.

Jedyne pewne informacje na temat oprawy wizualnej pochodzą z garści screenshotów, opublikowanych w 2011 roku w portfolio jednego z pracowników Rockstar North.

Logika sugeruje, że Agent - o ile jeszcze istnieje - powstaje już z myślą o PlayStation 4. Rockstar nie ogłosił jeszcze żadnych przyszłych projektów poza Grand Theft Auto 5, z premierą we wrześniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami