Lords of Shadow 2 będzie ostatnią odsłoną serii Castlevania od studia MercurySteam

Twórcy zajmą się nowym projektem.

Tegoroczne Lords of Shadow 2 będzie ostatnią odsłoną serii Castlevania, wyprodukowaną przez brytyjskie studio MercurySteam.

„Gdy wspomniałem wcześniej, że kończymy z serią Castlevania, mówiłem o tym, że chcemy ruszyć do przodu z MercurySteam i zająć się nowym projektem i uniwersum” - napisał na Twitterze Dave Cox, producent najnowszej odsłony przygód Gabriela Belmonta z ramienia Konami.

„Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi ze współpracy z MercurySteam i w pełni wierzymy w ich deweloperskie umiejętności” - dodał.

„Nie jest jeszcze jasne, co stanie się z serią po premierze Lords of Shadow 2, ale mamy nadzieję, że pozostanie w dobrej kondycji dla tych, którzy nas zastąpią”- kończy Cox.

Wszystko wskazuje więc na to, że po premierze najnowszej osłony, serię Castlevania czeka przerwa, a studio MercurySteam zajmie się nowym projektem dla Konami.

Castlevania: Lords of Shadow 2 trafi na PS3, Xboksa 360 i PC „zimą”. Główny bohater budzi się z kilkusetletniego snu i będzie szukał zemsty w czasach współczesnych, podróżując w otwartym świecie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami