Premiera The Division w drugiej połowie przyszłego roku, The Crew w I kwartale

Ubisoft stawia na otwarte światy.

The Division ukaże się w drugiej połowie przyszłego roku. Wcześniej zagramy w wyścigowe The Crew, którego premierę zaplanowano na I kwartal 2014 roku. Informacje podał wczoraj szef Ubisoftu, Yves Guillemot, podczas rozmowy z inwestorami.

- Możemy spodziewać się premiery bliżej końca roku - stwierdził szef francuskiego wydawcy, mówiąc o sieciowej strzelance The Division.

- Wizja zespołu została potwierdzona przez pozytywne opinie z mediów i społeczności - mówił o The Crew. - Plan produkcji przewiduje premierę w I kwartale przyszłego roku.

The Division potwierdzono dotychczas jedynie na konsole nowej generacji. The Crew ukaże się na Xbox One, PS4 i PC.

Guillemot wspomniał także o znaczeniu gier z otwartym światem, na których koncentruje się teraz Ubisoft.

- Wydaliśmy dziewięć gier z otwartym światem w ostatnich siedmiu latach, w tym dwie w 2013 roku - wspomniał. - Pod tym względem nikt nie można nam dorównać. Przez lata stworzyliśmy technologie, zbudowaliśmy doświadczone zespoły i automatyczne procesy, by zapewnić odpowiedni poziom współpracy pomiędzy wieloma zespołami, tworzącymi jednocześnie na jednej wielkiej mapie.

- To daje nam unikatową możliwość regularnego wydawania produkcji z otwartymi światami - dodał.

Szef Ubisoftu zdradził również, że Assassin's Creed 4: Black Flag oraz Watch Dogs znajdują się w pierwszej piątce najpopularniejszych zamówień przedpremierowych na konsolach nowej generacji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami