MotorGun na Kickstarterze - walki pojazdów od twórców Interstate '76

Prace wspomaga twórca Twisted Metal.

Zgodnie z zapowiedziami z maja, na Kickstarterze pojawił się projekt MotorGun, w ramach którego powstaje gra akcji z walkami pojazdów w roli głównej. Wcześniej tytuł zapowiadano pod nazwą AutoDuel.

Produkcję wspomaga David Jaffe. Twórca God of War i Twisted Metal zajmie się projektem. Za właściwe prace nad grą odpowiadają członkowie zespołu, który w 1997 roku stworzył popularne Interstate '76.

Studio Pixelbionic planuje pozyskać 650 tys. dolarów. Tytuł powstaje z myślą o rozgrywkach sieciowych, na PC i Maca. Akcja toczy się w postapokaliptycznej przyszłości. Gracze otrzymają ponad 20 pojazdów. W zespołowej walce wezmą udział przedstawiciele trzech frakcji: Ratters, Scavengers oraz Techies.

Cele rozszerzone obejmują kampanię dla pojedynczego gracza i nowe pojazdy. Jeśli wszystko pójdzie po myśli twórców, gra powinna ukazać się w październiku przyszłego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami