Gry PS Plus w sierpniu

M.in. Need for Speed: Most Wanted i Mafia II.

Sony ogłosiło listę gier, dostępnych w sierpniu dla posiadaczy abonamentów PS Plus w PlayStation Network. Bez dodatkowych opłat ściągniemy m.in. Need for Speed: Most Wanted na PS3 i When Vikings Attack na PS Vita.

Gry dostępne na PlayStation 3:

  • Need for Speed: Most Wanted
  • Mafia II
  • Spec Ops: The Line

Gry dostępne na PlayStation Vita:

  • LEGO Lord of the Rings: Władca Pierścieni
  • When Vikings Attack!

Need for Speed: Most Wanted ukazało się w 2012, za sprawą studia Criterion. Z racji producenta, tytuł często porównywany jest do serii Burnout, choć twórcy przygotowali nieco mniej zręcznościowy model jazdy.

Mafia II to tytuł z 2010 roku. 2K Czech opowiada w nim historię Vito Scaletty, który rozpoczyna karierę mafioza w fikcyjnym mieście Empire Bay.

Spec Ops: The Line trafiło do sprzedaży w czerwcu ubiegłego roku. Grę doceniono za ciekawą historię i bohaterów, mimo mało oryginalnej rozgrywki.

LEGO Lord of the Rings: Władca Pierścieni - jak można się domyślić - jest „klockową” adaptacją trylogii Tolkiena.

W When Vikings Attack! kontrolujemy grupę rozwścieczonych postaci. W trybie dla pojedynczego gracza staramy się odeprzeć siły Wikingów. Za broń miotaną służą okoliczne samochody, śmietniki i ławki.

Wszystkie tytuły dostępne będą od 1 sierpnia. Z oferty znikną gry z poprzedniego miesiąca, czyli Battlefield 3, Catherine, Malicious, Ninja Gaiden Sigma Plus i Unit 13.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami