Kilka nowych informacji o GTA V

Misje pod wodą, możliwość zmiany wyglądu psa.

Nowe wydanie japońskiego magazynu Famitsu okazało się być źródłem kilku nowych informacji o GTA V - informuje serwis Gameranx.

Dowiedzieliśmy się, że Franklin będzie posiadał psa o imieniu Chop. Zwierzęciu będzie można wymieniać obrożę oraz inne akcesoria, zmieniając jego wygląd. Co ciekawe, będziemy mogli go także zgubić, a następnie - jeżeli zechcemy - przygarnąć innego pupila.

Inne szczegóły dotyczą Trevora i Michaela - dwóch pozostałych bohaterów gry. Będą oni mieć dostęp do specjalnych misji podwodnych, których cel jest na chwilę obecną nieznany. Do punktów docelowych udadzą się na skuterach wodnych.

Poza tym, dziennikarze Famitsu donoszą o piętnastu rodzajach dzikich zwierząt, podkreślają również bardzo duży postęp w zakresie animacji postaci w porównaniu do poprzednich gier firmy Rockstar. Każdy z bohaterów będzie poruszał się w inny, charakterystyczny sposób.

Grand Theft Auto V ukaże się 17 września na PS3 i Xboksa 360.

GTA V - Gameplay-Video

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami