FIFA 14 z Ekstraklasą? - Raport

EA Polska: „Rozmawiamy”.

sts
Zdjęcie ze strony STS. Źródło: FIFAGameNews.com.

W serwisie FIFAGameNews pojawił się dziś obrazek pochodzący z Facebookowej strony firmy STS, zajmującej się zakładami bukmacherskimi. Zdjęcie sugeruje, że w Fifie 14 po dwóch latach przerwy ponownie pojawi się polska Ekstraklasa.

„Ekstraklasa powraca w nowej Fifie 14, a wraz z nią w grze zagości STS, jako jedyny legalny bukmacher” - głosił napis na obrazku, który szybko zniknął z Facebooka.

Krzysztof Zych, odpowiedzialny w polskim oddziale Electronic Arts za marketing, studzi emocje.

- Oczywiście, rozmawiamy z Ekstraklasą, nie jest to tajemnicą - odpowiedział w rozmowie z Eurogamer.pl. - Czynimy to regularnie na przestrzeni ostatnich lat. Ale czy i kiedy uda się dojść do porozumienia? To jeszcze długa droga. STS miał zdecydowanie złe informacje.

Wszystko wskazuje więc na to, że na powrót pierwszej polskiej ligi przyjdzie nam jeszcze poczekać. Skoro nie podjęto ostatecznej decyzji, trudno spodziewać się, że w grze z premierą ustaloną już na 26 września pojawi się nowa liga. Z drugiej strony, implementacja ligi, gdzie - ze względu na brak światowych gwiazd - nie byłoby konieczności odwzorowywania wszystkich twarzy i postury wirtualnych piłkarzy, nie musi być czasochłonnym przedsięwzięciem.

FIFA 14 ukaże się na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360 w pełnej polskiej wersji językowej, obejmującej tekst oraz sportowy komentarz. Data premiery na PS4 i Xbox One - z nowym silnikiem graficznym - nie jest jeszcze znana.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami