Microsoft reklamuje Xbox One jako idealny sprzęt dla małych firm

Dzięki Skype, SkyDrive i innym aplikacjom.

1
Do wszystkiego

Microsoft reklamuje swoją najnowszą konsolę jako idealny sprzęt dla małych firm, które za pośrednictwem Xbox One mogę skorzystać ze Skype'a, SkyDrive i innych aplikacji.

„Urządzenie, reklamowane jako idealny sprzęt do rozrywki, równie dobrze posłuży tobie i twojemu biznesowi” - napisano w liście otwartym do przedsiębiorców.

Producent zachwala możliwości Skype'a, proponując aplikację jako idealne rozwiązanie do prowadzenia rozmów z pracownikami i wideo-konferencji.

„Xbox One z Kinectem jest równie sprawny, co PC z kamerą i mikrofonem. Różnica polega na tym, że Xbox One oferuje swobodę ruchów, gestów i możliwość prezentowania przykładów.”

Kolejną zaletą według Microsoftu jest SkyDrive, pozwalające na przechowywanie plików na serwerach rozproszonych. Dodatkowym ułatwieniem będzie także wsparcie dla SmartGlass.

„Dzięki SkyDrive i Internet Explorer, możesz skorzystać z Office Web App, by otworzyć arkusz Excela lub prezentację w PowertPoint.”

Konsola zadebiutuje dopiero w listopadzie, więc Microsoft zapewnia już, że w przyszłości pojawią się inne aplikacje, które ułatwią prowadzenie biznesu.

„Historia aplikacji na Xbox One nie została jeszcze napisana, jest więc całkiem możliwe, że w przyszłości znajdziesz aplikacje, które zadziałają z korzyścią dla twojego biznesu.”

List otwarty do przedsiębiorców to kolejna próba Microsoftu na uświadomienie użytkownikom, że Xbox One to konsola do różnych zastosowań. Na pierwszym pokazie w maju prezentowano możliwości w zakresie telewizji, a podczas targów E3 skupiono się na grach i rozrywce.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami