GTA V - elementy, które łatwo przeoczyć w nowym materiale z fragmentami rozgrywki

Parę najbardziej interesujących szczegółów.

W opublikowanym wczoraj filmie z fragmentami rozgrywki z GTA V przekazano dużo informacji na temat gry, niektóre szczegóły można było łatwo przeoczyć. Poniżej zwracamy uwagę na najistotniejsze elementy, których mogliście nie dostrzec.

2

Rozwijanie cech postaci nie będzie ograniczać się do uniwersalnych, takich jak szybość biegu, czy celność. Każda z postaci posiada unikalną umiejętność, którą też będziemy rozwijać - reprezentowana jest widocznym na górze listy paskiem Special Bar.

4

W trybie GTA Online na mapie będziemy widzieli innych graczy reprezentowanych przez białe punkty. W filmiku łącznie było ich 18 - czy to maksymalna ilość uczestników jednej gry wieloosobowej?

1

W filmie jest mowa o rabunku wykonywanym „z głową” oraz „na żywioł”. Co ciekawe, w obydwu przypadkach celem pada co innego - podczas rozważnej akcji bohaterowie kradną biżuterię, natomiast podczas otwartego ataku od razu udają się do wielkiego sejfu.

3

Być może nie wszyscy zwrócili uwagę, ale GTA V będzie pierwszą odsłoną serii z kołem wyboru broni, podobnym do tego z Red Dead Redemption. Pojawia się w nim nie tylko nazwa broni, ale też informacja o zainstalowanym w niej dodatku.

5

Ciekawostka - absurdalna walka toczy się przed budynkiem wzorowanym na Teatrze Chińskim Graumana, przed którym znajdują się odciski dłoni gwiazd Hollywood.

Dla przypomnienia - Rockstar potwierdziło dziś, że prezentowany wczoraj materiał został nagrany z wersji GTA V na konsolę PlayStation 3.

GTA V - Gameplay-Video #1

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami