Gameplay z GTA V nagrano na PS3

Twórcy obiecują lepszą mechanikę strzelania.

Opublikowane wczoraj, pierwsze fragmenty rozgrywki z Grand Theft Auto V pochodzą z wersji gry na konsolę PlayStation 3.

„Odpowiadając na pytanie zainteresowanych osób, to wideo powstało w oparciu o materiały z wersji PS3” - napisał przedstawiciel Rockstara na oficjalnej stronie firmy.

Twórcy gry przeprowadzili także krótkie rozmowy z serwisem GameInformer, w których zdradzili, że przygotowano ponad tysiąc opcji modyfikacji pojazdów. Za pomocą dodatkowych komponentów usprawnimy także bronie.

Spore zmiany poczyniono również w systemie odpowiedzialnym za strzelanie. Deweloperzy znacząco przeprojektowali bronie od czasu ostatniego pokazu gry.

- Włożyliśmy mnóstwo wysiłku w ulepszenie animacji, celowania i pracy kamery, by dać graczom nowe możliwości w otwartym świecie, który jest podstawą Grand Theft Auto V.

- Chcieliśmy, by strzelanie było bardziej precyzyjne i satysfakcjonujące, ale jednocześnie wspierało różne style gry - napisali twórcy.

GTA V ukaże się 17 września na PlayStation 3 i Xboksie 360, także w polskiej wersji językowej (napisy). Producent wciąż nie podaje informacji na temat ewentualnej wersji PC i na konsole nowej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami