Blizzard potwierdza wprowadzenie transakcji cyfrowych w World of Warcraft

Na początku tylko w Azji.

Blizzard wkrótce doda transakcje cyfrowe do najpopularniejszej gry MMO na świecie - World of Warcraft.

Pracownik odpowiedzialny za komunikację ze społecznością, Bashiok przyznał na Battle.necie, że informacje o rychłym uruchomieniu sklepu z dodatkowymi przedmiotami są prawdziwe.

1
Tymczasem w skarbcu Activision...

Gracze wyrażali zaniepokojenie z asortymentu, który może znaleźć się w sklepie, obawiając się, że Blizzard zacznie sprzedawać przedmioty ułatwiające rozgrywkę graczom z grubszym portfelem. Producent potwierdził, że takie ułatwienia, m.in. przyspieszające zdobywanie doświadczenia, na początku dostępne będę jedynie na azjatyckich serwerach.

Gracze z zachodu otrzymają możliwość łatwiejszego zakupu przedmiotów, które już są dostępne na stronie internetowej World of Warcraft, takie jak zwierzaki towarzyszące czy wierzchowce.

„Wydaje nam się, że wszyscy docenią możliwość kupowania zwierzaków i wierzchowców bez wychodzenia z gry. To nasz długoterminowy cel, ale oczywiście przeniesienie wszystkich dostępnych przedmiotów będzie wymagało czasu” - napisał Bashiok.

„Będziemy także testować inne rodzaje przedmiotów, zwiększające wygodę graczy (na wstępie w Azji). Mowa o szybszym zdobywaniu doświadczenia, czy łatwiejszym pozyskiwaniu niektórych walut w grze.”

„Jest jeszcze za wcześnie na wyciągania ostatecznych wniosków na temat naszych planów, ale mamy nadzieję, że zajrzycie do sklepów, gdy zostaną dodane na serwery testowe i wyrazicie swoją opinię.”

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami