Lightning Returns - strój Clouda dodatkiem do zamówień przedpremierowych

Plus: Square Enix informuje o dużym zainteresowaniu testami Final Fantasy XIV.

Ujawnione zostały dodatki do zamówień przedpremierowych Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Gracze, którzy zdecydują się kupić grę wcześniej, otrzymają pudełko typu steelbook. W środku znajdą kod, umożliwiający aktywowanie zbroi oraz uzbrojenia Clouda Strife'a - bohatera Final Fantasy VII.

Zyskamy dostęp m.in. do charakterystycznego miecza nazywanego Buster Sword, a bohaterka nowej odsłony serii przybierze specyficzną zwycięską pozę Clouda po wygranej bitwie. Usłyszymy też fanfary z części siódmej.

Dowiedzieliśmy się również, że z dodatkowym ekwipunkiem związane będą specjalne umiejętności - na chwilę obecną nie znamy jednak szczegółów na ich temat. Dla wszystkich niezainteresowanych tą ofertą, Square Enix przygotuje inną wersję gry z zestawem zbroi The Lightning Samurai.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII to japońskie RPG stanowiące ostatnią część trylogii rozpoczętej wydanym w 2010 Final Fantasy XIII. Ukaże się na początku 2014 roku, trafi na Xboksa 360 i PS3.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII - Cloud Strife Gear

Ponadto, Square Enix poinformowało o dużym zainteresowaniu testami produkcji MMO Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. Do tej pory zgłosiło się już do nich ponad milion chętnych.

Na oficjalnej stronie produkcji można spróbować zarejestrować się do bety, która dostępna jest zarówno na PC jak i PlayStation 3. Pełna wersja gry zadebiutuje 27 sierpnia i zaoferuje rozgrywkę międzyplatformową.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami