GTA V z obowiązkową instalacją na PS3 i Xboksie 360

Wersja dla konsoli Microsoftu na dwóch płytach.

Grand Theft Auto V będzie wymagało instalacji na twardym dysku - poinformowało studio Rockstar w oficjalnym wpisie „Pytania i Odpowiedzi” na stronie produkcji.

1
„Rany, wiedziałem że na pamięci 4GB długo nie pociągnę...”

„By zapewnić najlepsze możliwe doświadczenie związane z tym ogromnym i pełnym detali światem, gra będzie wymagała obowiązkowej instalacji, zarówno na konsoli Xbox 360, jak też PlayStation 3” - napisał przedstawiciel zespołu.

Wersja na Xboksa 360 dostarczona zostanie na dwóch płytach DVD - jednym do instalacji, drugim do rozgrywki. Rockstar zapewnia, że pierwszego dysku użyjemy tylko raz, nie będziemy mieć do czynienia z wymienianiem płyt podczas zabawy. Wersja dla PS3 to oczywiście jeden dysk Blu-Ray.

Wymagana ilość wolnego miejsca potrzebnego do instalacji tytułu to 8 gigabajtów.

Twórcy poinformowali także, że już „niedługo” opublikują w sieci pierwszy oficjalny materiał wideo z fragmentami rozgrywki. Stanowisko w sprawie ewentualnej wersji gry na PC i konsole nowej generacji pozostaje niezmienione - deweloperzy nie mają na ten temat nic do powiedzenia i skupiają się na Xboksie 360 i PS3.

Dowiedzieliśmy się również, że tryby sieciowe w produkcji studia Rockstar dostępne będą pod nazwą Grand Theft Auto Online.

GTA V, najnowsza część serii gier akcji z otwartym światem, ukaże się 17 września.

GTA V - Trailer

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami