Xbox SmartGlass pobrany ponad 17 milionów razy na platformach mobilnych

Duża popularność aplikacji na smartfony i tablety.

Darmowa aplikacja współpracująca z Xboksem 360 została pobrana już ponad 17 milionów razy na wszystkich platformach mobilnych. Dostępna jest na systemach Android, iOS i Windows Phone.

1

Microsot pochwalił się dobrymi wynikami podczas konferencji Build 2013. Podkreślono także, że 89 procent użytkowników powraca do aplikacji co najmniej raz w tygodniu - informuje Neowin.

„Xbox SmartGlass to aplikacja, która zamieni Twój telefon komórkowy w drugi, inteligentnie współpracujący z konsolą Xbox 360 ekran” - czytamy w oficjalnym opisie.

„Możesz wykorzystać swój tablet, komputer lub telefon do sterowania odtwarzaniem filmów, programów telewizyjnych, muzyki, gier i wyświetlaniem zawartości internetu na konsoli Xbox 360”.

Firma zaprezentowała technologię SmartGlass rok temu, podczas targów E3. Od tamtej pory nie została wykorzystana w wielu grach, sytuacja ma jednak zmienić się po premierze konsoli Xbox One - aplikacja ma być jej „istotną częścią”.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami