Trwają prace nad grą RPG studia Warhorse; twórcy szukają wydawcy

Opublikowano nowy obrazek z produkcji.

Na początku grudnia ubiegłego roku pisaliśmy o pokazie nowej gry RPG z otwartym światem, powstającej w czeskim studiu Warhorse. Wczoraj twórcy zapewnili na oficjalnej stronie, że ostatnie pół roku spędzili na intensywnej pracy, opublikowali też nowy obrazek z gry.

Daniel Varva, jeden z producentów tytułu, poinformował na blogu, że ostatnie miesiące pozwoliły na dokończenie demonstracyjnej wersji projektu. Przygotowano spory wycinek świata z licznymi budynkami. Powstały podstawowe narzędzia potrzebne do produkcji, a także szczątkowe dialogi, przerywniki filmowe, systemy sterowania i walki, interfejs, mapy, sklepy i sztuczna inteligencja.

Twórcy poszukują wydawcy swojego projektu. Wysłannik studia „w trzy tygodnie odwiedził dwadzieścia różnych biur na dwóch kontynentach”.

warhorse
Cisza i spokój

Akcja gry ma toczyć się w czasach husyckich. Za oprawę wizualną w produkcji Warhorse Studios odpowiada silnik graficzny CryEngine 3. Technologia zostałą mocno zmodyfikowana i umożliwia generowanie ogromnych przestrzeni. W pracach bierze udział kilku deweloperów, którzy wcześniej zajmowali się m.in. seriami ArmA czy Operation Flashpoint.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami