Nordic Games przejęło od Atari prawa do serii Desperados oraz Silver

Cooper powróci?

Nordic Games kontynuuje zakupy po przejęciu praw do serii Darksiders od bankrutującego THQ. Dzisiaj poinformowano, że firma nabyła od Atari prawa do Desperados i Silver.

Desperados: Wanted Dead or Alive ukazało się w 2001 roku. Taktyczna skradanka umieszczona w klimatach Dzikiego Zachodu czerpała inspirację z serii Commandos.

Pięć lat później wydano Desperados 2: Cooper's Revenge. Gra nadal stawiała na skradanie i taktyczne planowanie kolejnych posunięć, ale grafikę przeniesiono w trzeci wymiar.

Debiutujące w 1999 roku Silver było grą RPG, nastawioną na akcję. Za produkcję odpowiadało Infogrames, a rok później wersję na Dreamcasta wykonało studio Spiral House. Gracz wcielał się w Davida, który odbija swoją żoną z rąk tytułowego Silvera.

Nordic założyło na oficjalnym forum dyskusyjnym stosowny dział, w którym prosi gracze o opinie i pomysły na temat przyszłości przejętych licencji.

Na początku roku Nordic Games nabyło za niecałe 5 mln dol. prawa do serii Darksiders, Red Faction, tabletu uDraw, MX vs. ATV, Destroy All Humans, Summoner i innych produkcji, sprzedawanych po upadku THQ.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami