Darmowe gry dla abonentów Xbox Live Gold ukazywać będą się co dwa tygodnie

AKTUALIZACJA: Gry na zawsze po pobraniu, można grać offline, także po zakończeniu Golda.

Aktualizacja: Polski oddział Microsoftu potwierdził, że gry dla abonentów Xbox Live Gold będą dostępne na zawsze po ich pobraniu. Tytuły będzie można uruchomić bez konieczności połączenia z Internetem, a po zakończeniu abonamentu Gold nadal będzie można je uruchomić.

Promocja dostępna jest tylko dla posiadaczy płatnych abonamentów. Nie dotyczy tzw. „triali”, jak również tokenów, umożliwiających dostęp do Xbox Live Gold przez 48 godzin. Co ważne, dostępne gry będą mogli pobrać użytkownicy, korzystający z 30-dniowego okresu próbnego - po wprowadzeniu numeru karty kredytowej.

Podobnie informacje przekazał w piątek nasz Czytelnik - diman00pl. Dzięki.

*

Darmowe tytuły na Xboksa 360 dla abonentów Xbox Live Gold ukazywać będą się 1 oraz 16 dnia każdego miesiąca - czytamy na oficjalnej stronie Microsoftu.

h1
Tryb sieciowy w Halo 3 cały czas cieszy się dużą popularnością

Akcja nazwana została Games with Gold, jest odpowiednikiem usługi PlayStation Plus z konsol PS3 i PS Vita. Program zapowiedziany został na konferencji firmy z Redmond przed targami E3, ma trwać do końca 2013 roku.

Pierwszą udostępnioną już 10 czerwca produkcją jest Fable 3. W lipcu subskrybenci abonamentu Gold będą mogli pobrać za darmo Assassin's Creed 2 oraz Halo 3.

Warto zaznaczyć, że gdy w usłudze pojawi się nowa pozycja, poprzednia natychmiast z niej zniknie. Nie wiadomo, czy - podobnie jak w PlayStation Plus - nawet po usunięciu gier z oferty, będzie można z nich korzystać po pobraniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Powiązane gry

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami