Trzy gry z serii Assassin's Creed w produkcji

Ubisoft obiecuje innowacje.

Ubisoft jest zdeterminowany, by co roku wydawać nową odsłonę Assassin's Creed. Jak informuje serwis Kotaku, w produkcji znajdują się trzy odsłony serii.

- Upewniamy się, że zespoły mają wystarczająco dużo czasu - dwa, trzy lata, żeby mogły podjąć ryzyko i zmienić koncept gry, by pozostał świeży i interesujący - mówi szef francuskiej firmy, Yves Guillemot.

Nie jest jasne, czy do trzech tytułów prezes wlicza także Assassin's Creed IV: Black Flag, które ukaże się w listopadzie.

- Widzimy, że możemy co roku wprowadzać innowacje - dodaje. - Dla mnie to jest właśnie formuła: jeśli możesz istotnie zmienić tytuł, gracze sięgną po produkt regularnie. Naszym zadaniem jest upewnienie się, że zespoły mają wystarczająco dużo czasu, energii i mocy, by podjąć odpowiednie kroki i stworzyć grę wysokiej jakości.

Zaplanowane na listopad Assassin's Creed IV: Black Flag to pierwsza odsłona serii, która ukaże się także na konsolach nowej generacji. Wcielimy się w Edwarda Kenwaya, dziadka Connora z Assassin's Creed III. Akcja rozgrywa na Karaibach, w okresie rozkwitu piractwa.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami