Twórcy The Division nie wykluczają premiery na PC i innych platformach sprzętowych

Ruszyła petycja fanów.

Podczas konferencji Ubisoftu na targach E3 zapowiedziano MMO Tom Clancy's The Division, ale jako platformy docelowe podano jedynie konsole nowej generacji. Przedstawiciel wydawcy potwierdził jednak na oficjalnym forum dyskusyjnym, że twórcy nie wykluczają stworzenia wersji na inne urządzenia.

„Optymalizujemy doświadczenie pod nowe konsole (PS4 i Xbox One), ponieważ produkujemy grę kolejnej generacji. Jednak nie wykluczamy możliwości stworzenia innych wersji sprzętowych w przyszłości” - napisał użytkownik Ubi_Antoine, zajmujący się kontaktami ze społecznością.

Tymczasem fani komputerów osobistych rozpoczęli już petycję w serwisie Change.org. Wniosek o stworzenie wersji PC zebrał już prawie 6 tys. głosów poparcia.

The Division to gra MMO z otwartym światem, rozgrywająca się w zrujnowanym Nowym Jorku. Gracze wcielają się w członków tytułowego oddziału, ocalałego po ataku tajemniczego wirusa. Twórcy stawiają na rozbudowane elementy RPG i obiecują, że będziemy mogli pograć także w samotności. Premiera: „Gdy będzie gotowe”.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami